środa, 26 marca 2014

just ride.

składanie siebie z odłamków, na które niegdyś się rozbiło to o wiele bardziej skomplikowany proces niż zakładałam. cieszyłam się, że wszystko dookoła mnie zaczyna przybierać ładną, kształtną formę i właśnie wtedy okazało się, że gdzieś przy samym początku się pomyliłam. doszło do zgrzytu, spora część elementów tej życiowej układanki odpadła z powrotem na ziemię, nie dając mi nawet chwili, by wyciągnąć ręce i je złapać. to, co pozostało, zdaje się być jakąś karykaturą istnienia, którą znowu muszę kształtować. jest jednak jeden ważny fragment, który pozostał na swoim miejscu, wisi w powietrzu unoszony jakąś magią. to ten odłamek, który odpowiada za to, że wstaję z kolan i pomimo tego, że są zdarte do krwi idę dalej. teraz już wiem, że zawsze się podniosę i nigdy nie pozwolę nikomu wpierdalać się pomiędzy mnie i te starannie dopasowywane odłamki.

potrzebuję samochodu i ciepłej, letniej nocy. bardzo.

3 komentarze:

 1. Podziwiam Cię i twój hart ducha. To, że się nie poddajesz. Że starasz się ułożyć swoje życie.
  Nie wolno się poddawać. Nigdy! To najprostsze wyjście. O wiele trudniej jest odbudować coś, co już raz zostało zniszczone. Wierzę w to, że Ci się to uda!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno byłam. Chyba się zmieniło, na lepsze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj, tutaj Pollala z Krytyki Dla Odważnych (napisałabym w spamowniku, ale żadnego nie zauważyłam, więc tentego...). Już dosyć dawno temu zgłosiłaś się do mnie do oceny, jednak nie jestem w stanie ocenić Twojego bloga. Po prostu. A ponieważ żadnego wytłumaczenia dla mojej niechęci nie ma (nawet sama jej nie potrafię znaleźć), to chciałam się Ciebie spytać, czy miałabyś coś przeciwko, gdybym przerzuciła Twojego bloga do wolnej kolejki? Wtedy ja nie musiałabym pisać odmowy, a Ty nie musiałabyś zgłaszać się ponownie do innej oceniającej. Osobiście uważam to za dobre rozwiązanie -mogłabyś odpowiedzieć na stronie KDO lub na mojego maila (polatysz1@gmail.com)?

  Pozdrawuam i przepraszam za wielomiesięczne daremne czekanie na ocenę,
  Pollala

  OdpowiedzUsuń

archiwum.